Alışveriş Danışmanlığı

RENK VE STİL ANALİZİ SONRASI ALIŞVERİŞ DANIŞMANLIĞI 

Bu hizmetin Stil yada İmaj Danışmanlığı paralelinde alınması tavsiye edilir. Özel etkinlikler için tek başına da alınabilir. Danışanın renk analizi, vücut analizi ve stili belirledikten sonra yaşam tarzı, sosyal konumu, toplumdaki rolü ve bütçesi kapsamında çalışılacak markalar listelenir.

ALIŞVERİŞ YAPILACAK MAĞZALARIN LİSTELENMESİ 

Uygun mağazaları önceden gezip bir liste oluşturulur. Sonra danışan eşliğinde belirlenen mağazalara gidilir ve danışmanlık sürecinde tüm öğrenilenler pekiştirilir. Amaç danışana kendi tarzına ve özel renklerine uygun alışverişi en kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmesini sağlamak.

ÖĞRENİLENLERİ PEKİŞTİRİLMESİ

Alışveriş Danışmanlığında temel amaç en az bütce ile işe yarar yatırımlık parçalar kazandırmak ve kişiye özel kombinler yaratmayı öğretmek.

Hedefimiz yatırımlık ürünler kazanmak. Yani uzun yıllar kullanılabilecek ve gardırobumuzdaki mevcut parçalar ile farklı şekillerde kombinler yaratabileceğimiz parçalar. Bu çalışmada danışanın ilerde tek başına etkili ve kendine uygun alışveriş yapabilir seviyede bilgi sahibi olması hedeflenir.