Gardırop Danışmanlığı

RENK VE STİL ANALİZİ SONRASI GARDIROP DÜZENLEMESİ

Gardrop Planlamasının amacı, kıyafetlerinizi mevsime, bulunacağınız ortama, o anki ruh halinize göre ve hangi aksesuarlarla kullanmanız gerektiği konusunda size uzun süre işinize yarayacak bir şekilde planlamaktır.

GARDROBU STİL TİPİ VE RENGİNE GÖRE DÜZENLEMEK

Eğer stil yada İmaj Danışmanlığının paralelinde bu hizmet alınıyorsa; Danışanın renk analizi, vücut analizi ve stili belirledikten sonra yaşam tarzı, toplumdaki rolü, sosyal statüsü, günlük hayatı, kariyeri, hobileri, seyahatleri gözden geçirilir ve bu yapıya paralel bir gardırop yapılandırılması gerçekleştitrilir.

GARDROBU İŞLEVSEL HALE GETİRMEK

Giysiler mevsimlere ve renklere göre ayrılır. Ortama ve amaca yönelik kıyafet grupları yaratılır. Danışana özel, uygun olan ve olmayan giysiler belirlenir.

KOMBİNASYON ÖNERİLERİ

Belirlenen grupları hangi ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla kombinleneceği incelenir ve gerekli durumlarda numaralandırılabilir.

TEMEL  PARÇALAR VE AKSESUAR LİSTELEME

Gardrop düzenlendikten sonra danışanın ihtiyacına göre eksikler belirlenir ve bir kişisel alışveriş listesi sunulur. Ayrıca danışanın kişisel stiline uygun üç marka önerisi yapılır.

TADİLATLAR, ÖNERİLER, DETOKS

Danışan çok az maliyet ile kendi gardırobunda alışverişe çıkmış olur. Bazen içimize sinmeyen kıyafetlerle artık tamamen vedalaşır, bazen de çok sevdiğimiz ama sebepsiz giyemediğimiz kıyafetlerimize ufak tadilatlar ve bedenimize uygun işlevsel öneriler ile tekrar kavuşuruz. Böylece hem bütçemizi ve çevremizi korur, hem de elimizdekileri değerlendirmiş olmanın keyfi ile mutlu oluruz.